HAIRSTYLING

je činnost, které se věnuji od začátku své makeup kariéry, tedy od roku 2015. Týdně se pod mé ruce průměrně dostane 20 žen, o které se starám a odchází mi s ještě větším úsměvem než když přišly. 

I po 5 letech praxe mi neubylo ani kapka lásky ke své práci, naopak jen přibývá. Neustále se vzdělávám v oboru a učím se novým technikám. 

Ráda bych své znalosti předala dál a tím Vám urychlila proces učení. Aktuálně se věnuji převážně moderním, přesto nadčasovým stylům. 

Díky vysoké poptávce nyní nabízím intenzivní kurzy hairstylingu.

Individuální kurzy jsou přizpůsobené Vaším potřebám a úrovni Vaší praxe. Všechny kurzy sou vhodné pro ty, kteří budou tvořit účesy klientům, ne sobě. Budu Vám ukazovat tipy a triky, které na online videích nejsou vidět. Budu Vás pozorovat a provázet během tréninku česání a zároveň dávat zpětnou vazbu. Odnesete si mnoho krásných fotek své práce, které budete moci rovnou sdílet. Ráda poradím jak účesy fotit, upravit a další tipy na sociální sítě.
Lili Buiová

INDIVIDUAL

Věnuji se jen Vám a učíme se předem domluvené styly, techniky nebo i konkrétní účesy. Tento kurz doporučuji pro začátečníky tak i pro pokročilé ke zdokonalení či objevení nových technik. Češe převážně kurzistka. Většinou se stihne 2 – 5 účesů, podle náročnosti a typu účesu.  Všechny účesy se fotí.

Individuální kurzy jsou standardně PŮLDENNÍ (4h).
CENA 4900Kč

SKUPINA

10h – 13h Lili demonstruje 3 – 4 účesy:
1/ hollywood vlny 2/ polorozpuštěný účes
3/ spodní drdol 4/ jiný výčes
13h – 13h30 pauza
13h30 – 17h česání na modelkách a focení účesů
Zaměření na lehkou texturu a vzdušnost účesů s vysokou výdrží bez “chlupatosti”. Klíčové produkty,  řádkování aj. 

CELODENNÍ KURZ (10 – 17h)    CENA 4500Kč / os.

INDIVIDUAL MASTER

Věnuji se jen Vám a učíme se předem domluvené styly, techniky nebo konkrétní účesy. Tento kurz doporučuji pro začátečníky tak i pro pokročilé ke zdokonalení či objevení nových technik.
V první polovině demonstruji účesy já a v druhé polovině kurzistka. Většinou se stihne 3 – 8 účesů, podle náročnosti a typu účesu.  Všechny účesy se fotí.

Individuální MASTER kurz je CELODENNÍ a trvá 8-9h.
CENA 9500Kč

Play Video

V případě, že se skupinový kurz nezaplní alespoň po 3 kurzistkách, přesouvá se na jiný termín. 

Pokud není domluveno jinak, kurzy probíhají ve studiu v Chomutově, viz adresa níže.

Pro závaznou rezervaci je třeba zaslat zálohu 500Kč. Pro více informací mě neváhejte kontaktovat.

my work

Vždy když u sebe mám klientku, snažím se vše vnímat z jejího pohledu. Ať je to nevěsta tak i kurzistka na mém kurzu. Snažím se vyhovět jak jen to jde, přizpůsobit se jejímu stylu, vkusu. Trpělivě vše zkonzultujeme a dolazujeme do dokonalosti.

kontakt

  • Jakoubka ze Stříbra 19, 43001 Chomutov
  • lilibuiova@seznam.cz
  • +420 775225359
  • lilibuiovahair

informace pro již přihlášené

Modelky je třeba zajistit si vlastní, případně po domluvě je možnost zajištění ze strany Lili.

S sebou si prosím nezapomeňte telefon nebo jiné zařízení na nahrávání videa, focení. A také případně nabíječku. 🙂 Naučíte se víc až uvidíte vše znovu ve videu. 

V případě individuálního kurzu sebou nepotřebujete nic. Veškeré nástroje a přípravky budou k dispozici k zapůjčení. 

Adresa studia je Jakoubka ze Stříbra 19, Chomutov. Je to šedivý rohový dům. Vchod je z hlavní ulice Farského – skleněné vysouvací dveře s nápisem DAS. Studio mám v 1. patře. 

Na místě bude zajištěné drobné občerstvení a pitný režim. Na konci kurzu obdržíte certifikát.

Budu se moc těšit, Lili