HAIRSTYLING

je činnost, které se věnuji od začátku své makeup kariéry, tedy od roku 2015. Týdně se pod mé ruce průměrně dostane 20 žen, o které se starám a odchází mi s ještě větším úsměvem než když přišly. 

I po 5 letech praxe mi neubylo ani kapka lásky ke své práci, naopak jen přibývá. Neustále se vzdělávám v oboru a učím se novým technikám. 

Ráda bych své znalosti předala dál a tím Vám urychlila proces učení. Aktuálně se věnuji převážně moderním, přesto nadčasovým stylům. 

Díky vysoké poptávce nyní nabízím intenzivní kurzy hairstylingu.

Individuální kurzy jsou přizpůsobené Vaším potřebám a úrovni Vaší praxe. Všechny kurzy sou vhodné pro ty, kteří budou tvořit účesy klientům, ne sobě. Budu Vám ukazovat tipy a triky, které na online videích nejsou vidět. Budu Vás pozorovat a provázet během tréninku česání a zároveň dávat zpětnou vazbu. Odnesete si mnoho krásných fotek své práce, které budete moci rovnou sdílet. Ráda poradím jak účesy fotit, upravit a další tipy na sociální sítě.
Lili Buiová

INDIVIDUAL MASTERCLASS

Věnuji se jen Vám a učíme se předem domluvené styly, techniky nebo konkrétní účesy. Tento kurz doporučuji ro začátečníky 
tak i pro pokročilé ke zdokonalení či objevení nových technik. 

V první polovině demonstruji účesy já a v druhé polovině kurzistka. Většinou se stihne 3 – 7 účesů, podle náročnosti a typu účesu.  Všechny účesy se fotí.

Individuální MASTERCLASS je CELODENNÍ a trvá cca 7h
CENA 8500Kč

INDIVIDUAL WORKSHOP

Věnuji se jen Vám a učíme se předem domluvené styly, techniky nebo i konkrétní účesy. Tento kurz doporučuji pro začátečníky tak i pro pokročilé ke zdokonalení či objevení nových technik. Tento kurz neobsahuje ukázky. Jedná se o trénink a češe kurzistka. Většinou se stihne 2 – 5 účesů, podle náročnosti a typu účesu.  Všechny účesy se fotí.

Individuální kurzy jsou PŮLDENNÍ (4h)
CENA 5000Kč

DUO MASTERCLASS

10h – 13h Lili demonstruje 3 – 4 účesy: 
1/ hollywood vlny 2/ polorozpuštěný účes 
3/ spodní drdol 4/ jiný výčes nebo dle domluvy
13h30 – 17h česání na modelkách a focení účesů
Zaměření na lehkou texturu a vzdušnost účesů s vysokou výdrží bez “chlupatosti”. Klíčové produkty,  řádkování aj. 

Duo Masterclass je CELODENNÍ  (10 – 17h) 
CENA 5000Kč / os.

Play Video

Pokud není domluveno jinak, kurzy probíhají ve studiu v Chomutově, viz adresa níže.
V případě zájmu o kurz v Praze, je třeba počítat s náklady na cestu + pronájem studia.

Pro závaznou rezervaci je třeba zaslat zálohu 500Kč – záloha není vratná, dá se přesunout na jiný termín po domluvě. Pro více informací mě neváhejte kontaktovat.

Modelky je třeba zajistit si vlastní, případně po domluvě je možnost zajištění ze strany Lili (100Kč/hod pro modelku).

my work

Vždy když u sebe mám klientku, snažím se vše vnímat z jejího pohledu. Ať je to nevěsta tak i kurzistka na mém kurzu. Snažím se vyhovět jak jen to jde, přizpůsobit se jejímu stylu, vkusu. Trpělivě vše zkonzultujeme a dolazujeme do dokonalosti.

kontakt

informace pro již přihlášené

S sebou si prosím nezapomeňte telefon nebo jiné zařízení na nahrávání videa, focení. A také případně nabíječku. 🙂 Naučíte se víc až uvidíte vše znovu ve videu. 

V případě individuálního kurzu sebou nepotřebujete nic. Veškeré nástroje a přípravky budou k dispozici k zapůjčení. 

Adresa studia je Jakoubka ze Stříbra 19, Chomutov. Je to šedivý rohový dům. Vchod je z hlavní ulice Farského – skleněné vysouvací dveře s nápisem DAS. Studio mám v 1. patře. 

Na místě bude zajištěné drobné občerstvení a pitný režim. Na konci kurzu obdržíte certifikát.

Budu se moc těšit, Lili