Spolu vytvoříme nezapomenutelný zážitek plný dobrodružství a nových poznatků. 

Spolu zažijeme nejen jednotlivé workshopy 4 fotografů, ale také probádáme ostrov Tenerife tak jak ho neznáte a ty nejzajímavější lokace s dechberoucími scenériemi. 

Spolu si odneseme nespočet jedinečných fotografií pro své portfolio a nebo jen tak pro sebe. 

Spolu si užijeme konec letní sezóny a odměnou nám bude výlet s partou lidí ze stejného oboru. 

Spolu zdokumentujeme tyto krásné chvíle a spolu nasajeme novou energii na léta dopředu a inspiraci na celý život. 

Připravte se na neskutečně inspirativní cestu – celoživotní zkušenost. 

KDY

3. Října – 10. Října

2023

KDE

Tenerife

CO

Celý workshop bude tentokrát zaměřen na
lifestyle / glamour / fashion focení žen. 

S KÝM?

Radek Kudláček @radek_kudlacek

Focení je moje alter ego, kterému se oddávám už přes deset let. Profesionálně se mu věnuji šest let, ale zároveň zůstávám u mého prvního řemesla – energetiky. Nechci totiž, aby z mých fotek vyprchalo nadšení a vášeň pro kreativní proces.

Jsem “born and raised“ skejťák, kluk, co se rád poflakuje venku, pozoruje okolní svět a nasává atmosféru. Možná z toho pramení moje lifestylové zaměření ve fotce, ale rád se nechávám inspirovat i klasickou fashion fotografií. Důležitě je pro mě zachytit emoce, kouzlo okamžiku a barevnost svého okolí.

Inspiraci hledám v analogových fotografiích, snažím se jít ke kořenům oboru, ne se jim vzdalovat. Krom svých soukromých projektů spolupracuji na komerční bázi s několika značkami. umělci a hudebníky. Jsem technik a věčný brouzdal po foto bazarech. Moje srdcovky, co se výbavy týče, jsou Nikon, Sony, Mamyia, Leica či Fuji.

Kristýna Husáková @husajda

Jmenuji se Kristýna Husáková a je mi 26 let. Pocházím z České Lípy, kde převážně působím.

Fotím 6. rokem a zaměřuji se na portrétní fotografii. S focením jsem začala po ukončení umělecké střední školy, kde jsem si uvědomila rozsah možností a nápadů v tomto oboru. Mám ráda kreativní činnosti a umění. Svou fantazii, barevnost a pohled odrážím ve své tvorbě. Můj cíl bude Vám předat kousek sebe a poukázat na kreativnost, kterou já osobně považuji za děj fotografie. Nejkrásnější na tom je fantazie každého z nás a společně můžeme jít vstříc této pocitové cestě. Přiznám se, že někdy je to opravdu punkové se mnou, ale o to víc je na co se těšit! Každý z nás nemůže umět úplně všechno, proto to bude velká příležitost i pro mě si z toho všeho odnést co nejvíc a posunout své zkušenosti.

Jsem empatická, nekonfliktní a přátelská.

Je pro mě důležitá klidná a veselá atmosféra mezi lidmi.

Ladislav Mercante @mercante_photo

Přes malbu a grafiku jsem se v roce 2016 dostal až k focení. Svou první zrcadlovku jsem si pořídil po narození syna. Chtěl jsem zachytit všechny ty hezké chvíle, mít fotky do alba a nechtěl jsem se spokojit jen s ‘‘mobilovkama‘‘.  V tu dobu jsem ještě netušil, že se focení stane mou životní vášní.

Konečně jsem našel to co jsem jako kreativec hledal. I když jsem velký milovník přírody, tak jsem přeskočil takové ty klasické fotografické začátky jako je focení makra a přírody a rovnou jsem se vrhl na focení lidí.

Jsem zvláštní druh introverta pro kterého je focení lidí relax. I když se nerad kategorizuji, fotím převážně portrét, lifestyle a glamour. Miluji staré analogové foťáky a jsem zastánce názoru, že by měla fotografie patřit i na papír.

Hoang Thung Kiến aka Kajlo @kajenzi

Jmenuji se Kajlo a jsem profesionálním fotografem se zkušenostmi v portrétní, reklamní, eventové a svatební fotografii.

Začínal jsem před deseti lety jako vášnivý amatér, ale dnes se mohu pyšnit tím, že svou vášeň dokážu proměnit v kvalitní práci.

Baví mě neustále posouvat své hranice a hledat nové výzvy. Mým cílem je dále rozvíjet svou kreativitu a vytvářet neokoukané a inspirativní fotografie. Pracuji s velkou pozorností k detailům a snažím se zachytit jedinečnou atmosféru kazdého okamžiku.

A BONUSOVĚ! PETR KLEMPA @petrklempa

Profiluji se jako fotograf a lektor v oblasti portrétní lifestyle fotografie a postprocessu s přesahem do videa. Má práce je specifická pro můj rukopis nejen v barvě, ale také ve zvoleném ohnisku. Největší vášní je surové jádro lifestyle žánru počínaje od každodenního
života až po cestovatelskou reportáž.

Fotím a natáčím především pro sebe, protože vzpomínky stárnou a zanikají, zatím co fotografie je jejich životabudičem.

Snaha o pokračování v tvorbě starých alb, které tvořili naši rodiče z fotek starých
filmových fotoaparátů je v jeho tvorbě znát – koneckonců nejen proto nazývám svou tvorbu pod heslem “LIFEALBUM”. Svou tvorbou se tedy snažím inspirovat
ostatní k tomu aby navazovali i dnes, v digitální době, na vlastní rodiče a
doplňovali tak rodinná alba o snímky dalších generací.

PROGRAM & PLÁN WORKSHOPŮ

V rámci 8 dnů prostřídáme 2 lokace ubytování na jihu a severovýchodu. 

Workshopy budou rozložené po celý pobyt.

Každý lektor bude mít teorii, 1 foto workshop, postprodukci. Ve finále bude velký foto workshop, kde budou k dispozici všichni lektoři najednou. Na každý workshop budou zajištěné modelky, včetně profesionální vizáže a stylingu. Přesný program obdrží účastníci včas před odjezdem. 

Prostor tvořit své projekty

Mimo workshopy, na které budete mít zajištěné modelky s kompletní vizáží a stylingem, budete mít prostor tvořit své projekty. S modelkami nebo s páry, s kýmkoliv, s kým se domluvíte a dotyčný bude souhlasit. Nebo můžete v mezičasech odpočívat, poznávat místa, lidi, spoluúčastníky (včetně lektorů). 🙂 

Dostatek času na odpočinek

Po posledním ročníku jsme se poučili a budete mít i dostatek času na odpočinek a načerpání nové energie mezi každým workshopem 🙂 Ale nečekejte celodenní leháro, bude se makat, budeme se spolu intenzivně rozvíjet.

Workshopy budou rozložené po celý pobyt.

Každý lektor bude mít teorii, 1 foto workshop, postprodukci. Ve finále bude velký foto workshop, kde budou k dispozici všichni lektoři najednou. Přesný program obdrží účastníci včas před odjezdem. 

Prostor tvořit své projekty

Mimo workshopy, na které budete mít zajištěné modelky s kompletní vizáží a stylingem, budete mít prostor tvořit své projekty. S modelkami nebo s páry, s kýmkoliv, s kým se domluvíte a dotyčný bude souhlasit. Nebo můžete v mezičasech odpočívat, poznávat místa, lidi, spoluúčastníky (včetně lektorů). 🙂 

Dostatek času na odpočinek

Po posledním ročníku jsme se poučili a budete mít i dostatek času na odpočinek a načerpání nové energie mezi každým workshopem 🙂 Ale nečekejte celodenní leháro, bude se makat, budeme se spolu intenzivně rozvíjet.

Cena

42.000 Kč

V ceně je ubytování se snídaní na 7 nocí (8 dní)

Celý program workshopů (4 teorie, 5 workshopů na různých lokacích, 4 postprodukce, modelové, styling, vizáž apod.)

Veškerý transport od příletu do odletu (Budeme mít pronajatá vlastní vozidla, které budeme mít k dispozici po celou dobu Spolu workshopu, kdy budeme všude cestovat spolu)

Cena nezahrnuje letenky, obědy a večeře. Letenky a stravování přes den si každý bude řešit individuálně. (Po registraci budou mít všichni účastníci přístup do FACEBOOK skupiny, kde budeme všichni ve spojení a tam se případně domlouvat na společných obědech, večeřích apod.) S letenkami Vám můžeme pomoc, ale nezajišťujeme je.

Podmínky

Podmínky

Celá částka je splatná do 1.8.2023. Pro zaslání faktury Vás poprosíme o fakturační údaje. 

Pro vstup do země je zapotřebí mít cestovní pas platný alespoń 6 měsíců a více.

Vízum pro občany ČR a Slovenska není potřebné.

Pro cestování na Tenerife NENÍ potřeba mít očkování.

Bližší aktuální informace najdete online zde: https://rb.gy/wcop3a

Storno podmínky:

Rezervační poplatek je nevratný.

V případě, že bude znemožněno konání akce na straně pořadatele z důvodu vyšší moci, bude účastníkovi uhrazená částka vrácena 

Z důvodů nestálé situace s onemocněním Covid 19 při nařízené karanténě a nebo nemoci bude účastníkům uhrazená částka vrácena a bude účtován účastníkovi storno poplatek ve výši 100% rezervačního poplatku nebo bude účastníkům nabídnut jiný termín s dostatečným časovým předstihem.

Zrušení ze strany účastníka je možné pouze do 01.08.2023. V případě zrušení po tomto termínu bude účtován účastníkovi storno poplatek ve výši 100% rezervačního poplatku.

Do spuštění rezervace zbývá

00 00 00 00

NEJČASTĚJŠÍ DOTAZY

Jak je to s platbou?

Pro závaznou rezervaci místa je třeba zaplatit rezervační poplatek 15,000Kč a zbytek platby je splatný do 1.srpna 2023.

Můžeme fotky následně použít na svůj instagram a web?

Samozřejmě že ano! Chceme aby Ti nafocené fotografie pomohly v rozšíření a zpestření portfolia a také hlavně přinesly nové klienty!

Je součástí ceny i ubytování?

Ano, veškerá doprava a ubytování se snídaní je v ceně.

Kolik bude workshopů?

Celkem jich máme naplánovaných 5. Každý fotograf bude mít 1 workshop + teorii a ke konci bude každý fotograf probírat svou postprodukci. Ve finále bude 1 velký workshop, kde budou k dispozici všichni lektoři najednou. Bonusově pro Vás máme připraveného hosta jako třešničku na dortu 🙂 

Jak to bude s přepravou z místa na místo?

Nebojte, máme pro nás všechny domluvené vlastní vozidla, které vyzvedneme přímo na letišti a pojedeme spolu kam si budeme přát po celou dobu výletu. 

V případě dalších dotazů se na nás neváhej obrátit a rádi Ti na všechno zodpovíme. 

Nezapomeň, že je to celé koncipované jako odměna sám sobě za odpracovanou sezónu. 

Spolu si užijeme konec sezóny a odměnou nám bude dobrodružství s partou kolegů ze stejného oboru.

Recenze

@nickeysworld

Nevim jak vy, ale ja tedy rozhodne jeste cerpam z Djerby mnoho krasne energie a casto na techto par dni vzpominam. Bylo to tak jedinecne, tak intenzivni, tak nezapomenutelne. Slov i podekovani uz bylo receno tolik a nekolikrat, ale myslim si, ze to stejne nikdy nicemu neuskodi - a tak jeste jednou z celeho srdce za vsechno moc dekuji! Avsak.. kdyz jsem se ted na tuto galerii fotek pred odeslanim jeste jednou divala, zacala mi tect slza po tvari, prijde mi to az neuveritelne, co vsechno jste vlastne dokazali a ze z jedne myslenky, jednoho maleho snu, prani se nakonec muze stat neco tak velkeho a s takovym presahem. Prijela jsem na Djerbu jako nejista holka s fotakem a nebyla si jista, jestli tam jsem vubec spravne, odjizdela jsem se spoustou novych pratel, paradnich zazitku a hlavne od zakladu novym mindsetem, presvedcenim a motivaci a stale se moc tesim, co vsechno to prinese do budoucna. 

@tessullefoti

Nejsem moc velký pisálek a nevím, co víc napsat než velké DĚKUJI. Děkuji, že děláte, to co děláte, protože to děláte na víc než 1 s hvězdičkou. Od A do Z byl celý ws perfektní jízda. Ani si nedokážu představit, co vše celá organizace obnáší. Co ale vím je, že makáte na 500% a srdcem Odjížděla jsem s tím, že "supr, budu mít fotky do portfolia + budu moci nahlédnout pod pokličku těch skvělých fotografů". Ale, krom toho, mi to mnohem víc. Jak nově navázaná přátelství a taky hlavně nové poznání sebe sama. Děkuji za vše

@photo_mischa.v

Chci vám oběma moc a moc poděkovat za to, že jste obětovali (věřím, že) obrovské množství času, energie a nervů, aby se mohla jedna parta bláznů stát součástí dokonalého zážitku. Bylo to neuvěřitelných 10 dní nabitých intenzivními workshopy a chutí učit se něco nového a poznávat nové lidi.Ani jsem netušila, že by mi ws mohl dát tak strašně moc, včetně takového množství nových přátel!!! Silným zážitkem, který budu mít po celý život v čerstvé paměti, pro mě byla poušť, už samotná jízda byla opravdu "jízda" a být SPOLU odříznutí od okolního světa bylo strašně osvobozující a nikdy předtím jsem nic podobného nezažila. Jsem vděčná, že jsem mohla být součástí! Ještě jednou obrovský dík vám dvěma, ale také lektorům, modelům a účastníkům. Každý z nich měl podíl na tom, že byl ws epický.

@chrisstiness

Jsem moc ráda, že jsem měla tu možnost se účastnit Spoluws. Potkat tolik skvělích, překrásných a kreativních duší. Odnesla jsem si mnoho krásných vzpomínek jak na poušť, tak i na každé jednotlivé focení i na každého člověka. Neumím si představit, jak náročné je to organizovat a všechno přichystat. Jste skvělý a tímto Vám chci poděkovat, že realizujete něco tak skvělého pro další kreativní lidi. Doufám, že se ještě s Vámi na další dobrodružství přidám. A přeji ať se vždy daří. Ještě jednou děkuji !

@michaelaskrivankovafoto

Denisi, Lili, neuveritelne moc Vám dekuji! Za to, co jste dokázali usporadat. Bylo o tom Vašem počinu napsano hrozne moc krasnych slov a hrozne moc si jich to ještě zaslouzi. Hrozne se mi libi ta myslenka toho, co jste vytvořili. Uspořádat toto pro tolik lidi se stejnou vasni - neuvěřitelnou energii to melo, sílu. Kazdy jeden z účastníků a lektoru byl neuveritelnej. Beru to mnohem vic než jako zazitek. Byla to obrovská prilezitost vzit (a dat) si toho hrozne moc, najit veci, o kterych jsem ani nevedela, ze je hledam, poznat spoustu veci o sobě, zjistit co clovek chce delat a treba hlavne i nechce, a aplikovat to nejen na foceni, ale i do zivota 🙂 Dalo by se toho napsat hrozne moc, kazdopadne, je hrozne skvely, ze to děláte a budete delat dal i pro ostatni! 🙂 Doporučila bych jet kazdymu jednomu, kdo se bude chtít prihlasit. A preju, at Vám i ostatni ročníky takhle uzasne vyjdou a mate tolik spoustu nadšených účastníků! 🙂 Ještě jednou obrovské diky! 🙂 už jsem zásluhou Vašeho workshopu stihla udělat několik zásadních rozhodnutí, tak treba Vám je nekdy budu moct povypravet osobne:)

Sledujte nás &
Odebírejte novinky